Na początek:

Linkownia

Kontakt:

Sekretariat Centrum Nauki Języków Obcych:
ul. Daszyńskiego 17
pokój 27
telefony kontaktowe:
(023) 692 84 33
(023) 692 98 32
e-mail: cnjo@ah.edu.pl Godziny pracy:
pn-pt: 8.00 - 16.00


« | Start | »

Nasi wykładowcy

Absolwent filologii romańskiej UW.Nauczyciel akademicki UW, AH i licealny od ponad 50 lat. Zafascynowany bogactwem i urokiem języka francuskiego, WIELKĄ muzyką i takąż operą w perfekcyjnych wykonaniach. Niegdyś postrach i „piła”, pozostał wymagającym wykładowcą i jednocześnie wyrozumiałym dla słabości młodzieży partnerem. Zajęcia prowadzi w klimacie „śródziemnomorskim”, tzn. z pierwiastkiem świadomej dyscypliny, zindywidualizowanych wymagań i w pogodnym, bezstresowym nastroju. Pełen najgłębszej wiary w ukryte, bądź dyskretnie skrywane talenty językowe słuchaczy. Ufa, że każdy, przy odrobinie wysiłku, może skutecznie opanować język obcy w podstawowej warstwie komunikacji.

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku. Magister filologii angielskiej o specjalności translatorskiej w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. W latach 2003-2006 studentka filologii angielskiej w Instytucie Neofilologii w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej (studia I stopnia). W latach 2007-2009 studentka filologii angielskiej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Informatyki w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi (studia II stopnia). Recenzentem jej pracy magisterskiej był prof. zw. dr hab. Jacek Fisiak, a wśród wykładowców można wymienić autorów wielu publikacji naukowych i wykładowców UW takich jak dr Hanna Mrozowska czy prof. dr hab. Jacek Wiśniewski. Nauczyciel z zamiłowania. Swoje doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać w 2006. Od 2007 roku zawodowo związana z Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pułtusku, a od 2009 również z Akademią Humanistyczną. Jej zainteresowania badawcze to metodyka nauczania jęz. angielskiego i tłumaczenia. Pozostałe zainteresowania to dalekie podróże, poznawanie innych kultur, ezoteryka i parapsychologia.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich w zakresie lingwistyki stosowanej, specjalność tłumaczeniowa i nauczycielska, język angielski i rosyjski. Od 1998 zatrudniona jako wykładowca języka angielskiego. Zaangażowana w liczne projekty na rzecz uczelni, min. prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów podyplomowych studiów administracji samorządowej i rządowej; prowadzenie konwersatorium dla nauczycieli języka angielskiego w zakresie dydaktyki języków obcych; współpraca ze Studium Nauczania Języka Polskiego – kurs języka angielskiego prowadzony w języku rosyjskim dla studentów z Kazachstanu; przeprowadzanie egzaminów doktorskich z języka angielskiego na Wydziale Historycznym i Nauk Politycznych; przygotowanie lekcji jęz. angielskiego dla studenckiego radia ‘Atena’. Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach językowych w zakresie: – testowania i oceniania studentów – efektywnego przygotowania do egzaminów – europejskiego systemu opisu kształcenia językowego – Common European Framework (CEF) – nauczania języka specjalistycznego – zastosowania słowników w nauczaniu języka

Absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Z Akademią Humanistyczną związany od 2007 roku. Zainteresowania badawcze: kulturoznawstwo i historia USA. Zainteresowania pozazawodowe: pływanie, motoryzacja oraz turystyka.

Hasła: Uncategorized | Możliwość komentowania Nasi wykładowcy została wyłączona